Pakiet dla seniora

P

obyt w wyjątkowym hotelu, który powstał w dawnym, legendarnym schronisku PTTK „Nad Zaporą”. Relaksujący masaż i zabieg z użyciem leczniczej borowiny a do tego nielimitowany wstęp do strefy wellness z basenem, leżankami z hydromasażem i zewnętrznymi jacuzzi z widokiem na beskidzkie lasy.

Tak w skrócie przedstawia się propozycja pobytu dla seniorów w każdym wieku, którzy poza odpoczynkiem w najpiękniejszym hotelu w Wiśle mogą skorzystać z oferty specjalnie dedykowanych dla nich zabiegów. Zdrowie, relaks i wypoczynek w jednym.

W ramach pakietu pobytowego dla seniorów oferujemy różnorodne atrakcje. Na początek dnia relaksujący spacer po okolicy a nawet dalej, po górskich szlakach, podziwiając przepiękne widoki i wdychając świeże, górskie powietrze. Po powrocie do hotelu strefa wellness z saunami, basenem i jacuzzi, aby zregenerować siły. Co jeszcze? "Pakiet dla seniora" zawiera także zaproszenie do Aries SPA na:

  • Relaksujący masaż częściowy pleców lub nóg (25 min)
  • Okład borowinowy do wyboru: na plecy, ręce lub nogi (15 min)

Właściwości borowiny

Borowina jest wykorzystywana do okładów oraz kąpieli leczniczych. Zawiera mnóstwo różnych związków, zarówno organicznych, jak i nieorganicznych m.in.: bituminy, wosk, żywicę, tłuszcze, celulozę, kwasy huminowe, humusowe, aminokwasy, ligniny i substancje biologiczne czynne (o działaniu hormonalnym, enzymatycznym, antybiotykowym). Zabiegi borowinowe wpływają korzystnie na różne struktury stawów, szczególnie na ilość i jakość mazi stawowej. Działają absorpcyjnie w stosunku do skóry i tkanki podskórnej, prowadząc do jej oczyszczenia. Zabiegi borowinowe znajdują zastosowanie w chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów, w stanach pourazowych narządu ruchu, przykurczach stawów, chorobach reumatycznych mięśni, neuralgiach. Ponadto borowina jest naturalnym kosmetykiem dla skóry.

Aries Hotel & Spa Wisła to doskonałe miejsce dla seniorów, którzy pragną spędzić relaksujący i komfortowy pobyt w pięknym górskim otoczeniu. W ramach pakietu Goście mają zapewnione śniadania w formie bogatego bufetu w Restauracji Polka oraz codzienne kolacje serwowane (3-daniowe: zupa, danie główne, deser) wraz z bufetem napojów. Bezpieczeństwo Gości jest najważniejsze, dlatego personel hotelu jest zawsze gotowy do udzielenia pomocy i zapewnienia wszelkich niezbędnych udogodnień.

Aries Hotel & Spa Wisła to doskonałe miejsce, gdzie seniorzy mogą cieszyć się spokojem, komfortem i przyjazną atmosferą. Zapraszamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanych pakietów pobytowych, które zapewnią niezapomniane chwile pełne relaksu.

Poprzedni artykuł
Szlak Niedźwiadka - idealna atrakcja dla dzieci w Wiśle
Następny artykuł
Wisła na starej pocztówce

Najnowsze artykuły

Niespodzianka w pokoju hotelowym

Niespodzianka w pokoju hotelowym

Każda podróż zasługuje na wyjątkowy początek, a hotele mają za zadanie uczynić ten moment niezapomnianym. W Aries Hotel & Spa Wisła przywiązujemy ogromną wagę do kreowania niezapomnianych przeżyć d...

Tydzień Kultury Beskidzkiej w Wiśle

Tydzień Kultury Beskidzkiej w Wiśle

Nie od dziś wiadomo, że Beskidy stanowią serce regionu o bogatej kulturze i tradycjach. Co roku, miasto Wisła staje się świadkiem niezwykłego wydarzenia - Tygodnia Kultury Beskidzkiej, w którym wsp...

Zapora Wisła Czarne - historia powstania

Zapora Wisła Czarne - historia powstania

Zaporę wodną w Wiśle Czarnem budowano w latach 1967-1973, w miejscu nieco poniżej połączenia potoków Czarnej i Białej Wisełki, które wskutek spiętrzenia wód zostało zalane. Z powodu budowy musiano ...

No items found.