Nowa kategoria pokoi dla rodzin

J

esteście rodzicami? Rodzinne wyjazdy to już Wasza tradycja, ale zawsze zastanawiacie się - czy będzie Wam wygodnie w jednym pokoju hotelowym? Od dzisiaj w Aries Hotel & Spa Wisła czekają aż dwie nowe kategorie pokoi dla rodzin 2+1 lub 2+2. Wystarczy wybrać i cieszyć się idealnym pobytem.

Remont zakończony, więc możemy już zaprezentować nowe kategorie pokoi. To Premiere Studio oraz Premiere Studio Plus. Widoczna i jedyna różnica to wielkość. Pokój typu Premiere Studio Plus jest większy. Jak zatem wyglądają pokoje?

Sypialnia główna to bardzo komfortowy pokój, który spełnia również funkcję pokoju dziennego. W Premiere Studio Plus przestrzeni jest na tyle dużo, że zabawy na podłodze są bardzo mile widziane. Dodatkowa sypialnia jest idealną przestrzenią dla dzieci, która łączy się z sypialnią główną drewnianymi drzwiami. W zależności od kategorii pokoju dodatkowa sypialnia może być dla jednego lub dwójki dzieci. Wartość dodana to dwie w pełni wyposażone łazienki dające poczucie wygody. Rodzice zwłaszcza nastoletnich pociech najlepiej docenią to udogodnienie. W każdym z pokoi umieściliśmy także TV, więc "wojny" o to co oglądamy wieczorem z całą pewnością zanikną... przynajmniej na czas pobytu w Aries ; )

Warto dodać, że na najmłodszych Gości przygotowaliśmy specjalną niespodziankę tj. zestaw od marki La Millou. La Millou to znana i lubiana polska marka, posiadająca szeroki asortyment oryginalnych i milutkich kocyków, pościeli, poduszek i innych akcesoriów dla dzieci. W Aries Hotel & Spa Wisła znajdziecie ciepły (duuuży) koc w leśne wiewiórki z kolekcji Pretty Barbara oraz kurę - poduszkę, która świetnie sprawdza się także do karmienia. Dodamy jeszcze, że koc uszyty jest z dwóch warstw materiału: jedna to najwyższej jakości bawełna, miękka i przewiewna a druga to miły i uwielbiany przez dzieci materiał Minky. W zależności od pogody można dziecko przykrywać stroną bawełnianą (chłodniejsza) lub Minky (cieplejsza).

"Hotel przyjazny dzieciom" i z całą pewnością rodzicom.

Tak, to hasło pasuje idealnie. A jakie atrakcje czekają na dzieci w hotelu?

  • Bawialnia, w której regularnie odbywają się animacje dla najmłodszych. To także miejsce, gdzie znajdziecie biblioteczkę z mnóstwem książek do poczytania przed snem, na spacerze czy w ogrodach Aries.
  • Małpi gaj... do fikania i skakania. Ulubione miejsce dzieci z duuużą ilością energii, czyli dla każdego.
  • Basen. Zaraz obok głównego basenu znajduje się brodzik z kilkoma fontannami dla najmłodszych. Można także skorzystać z jacuzzi, w którym da się nawet popływać ;)

Więcej o atrakcjach dla dzieci w Aries Hotel & Spa Wisła znajdziecie -> TUTAJ

A gdy za oknem deszcz, polecamy TEN artykuł. Znajdziecie w nim wiele propozycji na spędzenie razem czasu nawet, gdy pogoda nie sprzyja.

Poprzedni artykuł
Malinowska Skała zimą
Następny artykuł
Restauracja Polka - nowe dania

Najnowsze artykuły

Niespodzianka w pokoju hotelowym

Niespodzianka w pokoju hotelowym

Każda podróż zasługuje na wyjątkowy początek, a hotele mają za zadanie uczynić ten moment niezapomnianym. W Aries Hotel & Spa Wisła przywiązujemy ogromną wagę do kreowania niezapomnianych przeżyć d...

Tydzień Kultury Beskidzkiej w Wiśle

Tydzień Kultury Beskidzkiej w Wiśle

Nie od dziś wiadomo, że Beskidy stanowią serce regionu o bogatej kulturze i tradycjach. Co roku, miasto Wisła staje się świadkiem niezwykłego wydarzenia - Tygodnia Kultury Beskidzkiej, w którym wsp...

Zapora Wisła Czarne - historia powstania

Zapora Wisła Czarne - historia powstania

Zaporę wodną w Wiśle Czarnem budowano w latach 1967-1973, w miejscu nieco poniżej połączenia potoków Czarnej i Białej Wisełki, które wskutek spiętrzenia wód zostało zalane. Z powodu budowy musiano ...

No items found.